Hakkımızda

Biz Kimiz?

1989 yılında kuyumculuk ve değerli madenler sektörüne hizmet vermek üzere İstanbul'da kurulan GOLD VAKUM SİSTEMLERİ ve MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bünyesindeki teknisyen ve mühendisleriyle sektöründe lider bir kuruluş olmayı başarmıştır.

1999 yılından itibaren İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 1000 m²'lik kapalı alanında üretimini devam ettiren Gold Makina Türkiye'nin yanı sıra ABD, Almanya, İsviçre, Rusya, Ukrayna, Tunus, BAE, Ürdün, İngiltere, Cezayir, İsrail, Mısır, Meksika, Lübnan, Yugoslavya, Belçika, Suudi Arabistan, Suriye, İskoçya, İran, Yunanistan, Avusturalya gibi ülkelere ihracatını devam ettirerek dünyada da adını duyurmayı başarmıştır.

Üretimde kalite standartlarından ödün vermeyen ve satış sonrası teknik servisiyle de müşterisine büyük rahatlık yaşatan Gold Makina İstanbul Çemberlitaş'taki Showroomunun yanısıra Kuyumcukent'teki ofisinden de tüm ürünlerinin ve ithal ettiği ekipmanlarının satış ve teknik servis hizmetini uygulamaktadır. Ayrıca firmamız üretimde sergilediği titiz çalışmalar sonucu Avrupa Normlarına Uygunluk Belgesi olan CE'ye de sahip olmuştur.

Türkiye'nin çeşitli illerindeki bayileri ve yurtdışı bayileri ile müşterisine her an hizmet vermeye hazır olan firmamız dinamik yapısı ile de müşteri isteklerine anında cevap vermetedir.

2000'li yıllarda yaptığı ar-ge yatırımları ile otomasyonel makinalar kulvarında Türkiye'nin adını tüm dünyaya duyurmaya gayret eden Gold Makina ilerleyen yıllarda da bu çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.


Nasıl Çalışırız?


Firmamızın Vizyonu

Gold Makina, kuyumculuk ve değerli madenler sekteründe rekabet gücü verecek makina ve ekipmanları müşteri memnuniyetini ön planda bulundurarak üretmeyi ve ar-ge çalışmaları ile her zaman en iyisine ulaşmayı hedeflemiştir.

Firmamızın Misyonu

Çalışanlarımız ve bayilerimiz ile takım ruhu halinde müşterilerimizi memnun edecek çalışmalarda bulunup, her zaman büyümeyi hedefleyen bir firma olarak sektörde lider olmak Gold Makinanın misyonudur.

Müşteri İlişkilerimiz

Gold Makina'nın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple çalışanlarımız ve bayilerimiz müşterilerimizin istek, görüş ve önerilerini öncelikli olarak göz önüne alarak çalışmalarına yön vermektedirler. Satış sonrası teknik desteği müşterilerine sorunsuzca ulaştırmada da Gold Makina sektörde öncü kuruluştur.